אימון וליווי בצמתי שינוי

אני מזמינה אתכם למסע אישי ועוצמתי, מסע בו תגלו, תעזו ותגדירו את המציאות הרצויה לכם מתוך בחירה ומיקוד פנימי. מסע בו תבחינו במשאבים העומדים לרשותכם ובחסמים העוצרים בעדכם מלצעוד לקראת הגשמת שאיפותיכם. אני מזמינה אתכם לקחת חלק בהזדמנות נפלאה לעשות משהו עבור עצמכם, ועל הדרך גם עבור הסובבים אתכם.
 
שינוי מהותי תוך זמן קצר
אימון אישי מתמקד בהשגת מטרות המתאמן או המתאמנת מתוך היכולות הקיימות בהם. בסיס האימון נשען על ההנחה כי לכל בן-אדם יש יכולת לקחת אחריות ולשנות את חייו בטווח זמן קצר.
 
למי מתאים אימון אישי
בעצם לכל אחד ואחת. כל אחד יכול להתבונן ולראות מה התחום בחייו בו הוא רוצה ליצור שינוי, מהו המקום בחייו הדורש את תשומת ליבו על מנת לשפר את איכות חייו ולחיות מתוך בחירה ושמחה. האימון מתאים לכל מי שנמצא בפרשת דרכים ורוצה לעשות שינוי אמיתי תוך ליווי מקצועי.
 
מדוע כדאי לעבור איתי את התהליך
לתהליך האימון אני מביאה עמי מקצועיות ורגישות, השכלה רחבה, יכולת הקשבה ודיסקרטיות, ניסיון רב ומחויבות מלאה למתאמנים שלי. אני מאמינה שכל אחד ואחת יכולים ללמוד, להתפתח ולבצע את השינויים הרצויים להם, אלו שיגרמו להם לפרוץ ולנוע קדימה!
 
לפרטים נוספים וקביעת פגישה ראשונה בלתי מחייבת, צרו קשר עוד היום או התקשרו:
054-2236191

 
 
צור קשר
עדנה חן מאמנת מוסמכת
עדנה חן מאמנת מוסמכת
 
טלפון:  054-2236191
דוא"ל:  
edna1on1@gmail.com

 
עדנה חן - אימון לקריירה & אימון אישי הוקם ב-2013  מתוך רצון ותשוקה לעזור לאנשים אחרים לחיות מתוך תחושה מקסימלית של ביטוי עצמי.
מאז ומתמיד, העצמה ומימוש אישי הם נושאים שמלווים אותי ומשפיעים עליי באופן עמוק.

אודות

FacebookLinkedin